Hotové interiéry

Cn

En

Hotové interiéry
Pořad jak se staví sen – Zdenička

Pořad jak se staví sen – Zdenička

Realizace této proměny pořadu Jak se staví sen byla pro mě opravdu krásná a pocit po dokončení bytu pro paní Zdeničku byl nepopsatelný. Paní Zdenka trpí nevyléčitelnou nemocí a moc si přála pro svou dceru nový pokojíček a pro sebe novou kuchyň. Netušila, že ji s kolegyní Martinou předěláme celý byt. Jelikož je malířka, nebály jsme se barev a bydlení jsme jí rozveselily.

Celý díl pořadu Jak se staví sen můžete vidět zde:

http://play.iprima.cz/jak-se-stavi-sen/jak-se-stavi-sen-extra-5


Pořad jak se staví sen – TV Prima 3. díl

Pořad jak se staví sen – TV Prima 3. díl
V tomto díle jsme si tak trochu sáhly na dno svých sil s kolegyní Martinou. Museli jsme totiž za necelých 5 dní téměř postavit novou zahradní chatku. Zůstaly jen obvodové zdi a koupelna. Ale stálo to za to. Babička Vendulka a děda Jára, kteří mají v péči svou 4 letou vnučku Markétku si tak splnili svůj sen o novém bydlení a my máme z této proměny skvělý pocit. Pokud chcete shlédnout celé video, máte příležitost zde:

http://play.iprima.cz/jak-se-stavi-sen/jak-se-stavi-sen-extra-3Netradiční realizace butiku

Netradiční realizace butiku
Krásná spolupráce pro moderátorskou dvojici manželů Magdy a Vlasty Korcových, tedy resp. pro paní Korcovou, která si udělala radost v podobě hravého butiku s oblečením s názvem So Simply. Zadání bylo jednoduché: Originalita, jednoduchost, neutrální barvy. Navrhla jsem tedy nadčasovou barevnou kombinaci černé a bílé, originalitu promítla do hravé tapety znázorňující šaty a na ní navazující tabulové barvy, kam majitelka může psát pro své zákazníky různé slevy, ceny a akce, které právě v butiku probíhají. Celou místnost doplňují designové věšáky na oblečení značky Master and Master, plstěné háčky a originální police z našeho obchodu Epes Rádes shop. Nesměly chybět ani závěsné světelné koule.

Nový ateliér pro TV Prima – pořad Gondíci s.r.o.

Nový ateliér pro TV Prima – pořad Gondíci s.r.o.

Je mi velkou ctí a radostí, že jsem mohla navrhnout, namalovat a zrealizovat ateliér pro pořad Gondíci s.r.o., který vysílá TV Prima každou sobotu odpoledne. Snad se bude líbit také vám. Zde jsou zatím pracovní fotografie z mého tvoření, které doufám, že velmi brzy doplním o ty krásné a „načančané“ fotografie před vysíláním.


Ložnice s nádechem exotiky

Ložnice s nádechem exotiky

Tuto ložnici jsem realizovala v historickém centru Prahy v krásném činžovním domě. Majitelé rádi cestují a tak si přáli vnést tuto zálibu i do svého interiéru. Ložnice se nese v čokoládových, teplých tónech s doplňky tyrkysové, která působí spolu s hnědou barvou příjemně kontrastně. Postel vyráběl truhlář na míru. Navrhla jsem ji velmi bytelnou a mořenou na tmavě kouřový odstín. Zajímavostí jsou nebesa ve tvaru kříže. Tapeta Eijffinger je opět k dostání v našem studiu a taktéž noční stolečky. Obrazy zvířat si manželé dovezli z cest. Mým úkolem bylo dát jim nový rám. Koberec je z kravských kůží. Součástí ložnice je koupelna zajímavě oživená grafikou mapy tištěné na laminu. Těžší tyrkysové závěsy s pestrým dekorem oživují celý interiér a ve stejném dekoru jsou také ušité i polštářky na posteli. Luxusně působí přehoz z kozích kůží od firmy Angelo.


Pokoj pro teenagera

Pokoj pro teenagera

Pokoj pro teenagera ve stylu street. Na tomto pokoji jsem se opravdu „vyřádila“. Chtěla jsem jej hodně barevný a autentický, pro veselého kluka, který miluje street dance. Proto je sprejovaný skutečným profi sprejerem Filipem. Tapeta je od společnosti Eijffinger. Nábytek je navržený přímo na míru, pódiové dvoulůžko má spoustu schovávaček a nepravidelných šuplíků. Vše je olejovaný surově vypadající masiv, i když některé kontejnery truhlář Jakub udělal opravdu jako kovové. Zajímavostí je kování a kolečka u nábytku. Vše doplňuje pouliční lampa Snel Furniture, džínová židle na zakázku a povleční s džínovým dekorem. Světelné kuličky La case de cousin Paul nesměly chybět.


Dětský pokojíček pro malého milovníka vláčků a tramvají

Dětský pokojíček pro malého milovníka vláčků a tramvají

Martínek je velký milovník metra a tramvají. Proto byla pro mě radost navrhnout mu takový „dopravní svět“. Tapetu jsem nechala vyrobit na míru a jako téma jsem zvolila trasy metra. Nábytek je ručně vyráběný s barvami modrá, červená a žlutá, jako jsou trasy metra na tapetě. Nesmí chybět skříňka v designu „cvakátka na lístky“, kterou Martínek hojně využívá při svém hraní. Židlička ze starých tramvajích byla největším oříškem, ale podařilo se ji sehnat.


Bydlení v Praze s nádechem folklóru? Proč ne?

Bydlení v Praze s nádechem folklóru? Proč ne?

Na této realizaci byla opravdu radost pracovat, ostatně, jako na všech. Jenže tahle je barevná od samého začátku a hravost a šťastná nálada provázely i celou proměnu. Paní majitelka, která spoustu nápadů vymyslela a také si přála téma "folklór", byla sama plná optimismu. Proto nebyl problém navrhnout třeba světlo ze staré ptačí klece z půdy, najít staré dveře s ručními malbami a udělat z nich skříň. Všemu byli majitelé otevřeni a myslím, že se vyplatilo. Krásnou tapetu nad schody seženete také u nás v obchůdku. Jmenuje se Pipland a my jsme ji nechali sádrovým ozdobným štukem zarámovat, jako obří plátno.


Kuchyň - příjmení klientů jako téma?

Kuchyň - příjmení klientů jako téma?

Nikdy by mě nenapadlo, že si udělám tak trochu legraci z příjmení svých klientů. Když jsem však dostala zakázku zajímavě vyřešit kuchyň pro rodinu Krůtových, automaticky mě napadlo spojení Krůta a kuchyň. Poprosila jsem skvělou grafičku a kamarádku Karolínu Strykovou o návrhy obrázků a hesla jsem dala dohromady spolu s klienty, kteří byli z nápadu nadšeni. Výsledek je humorný, ale i velmi originální. Jak se líbí Vám tento nápad? Grafika je na sklo tištěna speciální technikou. Jídelna – stůl na míru a židle TON.


Z dětského pokoje pracovna

Z dětského pokoje pracovna

Pokud řešíte, co s pokojíčkem po Vašich odrostlých ratolestech, nechte se inspirovat naší nedávnou realizací. Místnost v panelovém domě na sídlišti se změnila k nepoznání. Z dětského pokoje jsme udělali pracovnu pro dva manžele. Každý chtěl své: manžel pracovní kout s úložným prostorem na šanony a manželka zase místo pro relaxaci a cvičení. Ač je místnost malá, vše se nám do ní vešlo. Původní je pouze pohovka a židle Ikea, zbytek jsme navrhovali na míru. Světla jsou z našeho obchodu www.epesradeshop.cz, police a regály jsou vyráběny truhlářem a vše je doplněno fuchsiovou výmalbou s oranžovými retro doplňky.


Black and White

Black and White
Realizace pro mladou slečnu, která si přála pokojíček v barvách black and white. Téměř veškerý nábytek jsem měla za úkol zachovat, pouze postel jsem navrhovala na míru. Vytvořila jsem tedy dvoulůžko plné schovávaček a šuplíčků. Všimněte si také přihrádky na kapesníčky nad postelí, ze které měla majitelka velkou radost. Ostatní nábytek jsem pouze nechala barevně upravit, natřeli jsme desku stolu a čela šuplíků. Puntíky vévodí této proměně jak na tapetě, která je k dostání u nás v Epes Rádes, tak i na porcelánových úchytkách. Ručně jsem malovala také názvy šuplíčků, aby si slečna s větší chutí třídila a uklízela věci. A pak už jen spousta polštářků a jeden puntíkatý pes v barvách BaW.

Ložnice v duchu hudebních tónů a přírody

Ložnice v duchu hudebních tónů a přírody

Příjemná a teplá je ložnice, kterou jsem měla tu čest navrhnout dvěma příjemným lidem, kteří milují hudbu. Její barevnost se nese v teplé čokoládově hnědé barvě s doplňky výrazné zelené. Nábytek je vyráběn na míru a dokonce i kožené úchytky jsou ručně vyrobené. Celá ložnice krásně voní dřevem a dominantou jsou i hudební nástroje v rohu místnosti.


Změna je život

Změna je život

Vytopení bytu je nepříjemná věc a i když to tak ze začátku nevypadalo, nyní je Diana ráda, že se tak stalo. Odhodlala se totiž touto nepříjemnou událostí ke kompletní rekonstrukci svého malého bytečku. Přestože je to mladá „single“ slečna a na rekonstrukci nebylo moc finančních prostředků, snažila jsem se udělat maximum, aby se zde cítila krásně. Zvolila jsem svěží styl a motivující a impulzivní červenou barvu. Ta v kombinaci s bílou vytvořila moderní a „fresh“ interiér pro mladou dívku. Do zhruba 40 m2 se musel vejít obývací pokoj, ložnice, pracovna, kuchyň s jídelnou a spousta úložných prostorů. Byla to výzva, ale radost zároveň.


Proměna dětského pokoje

Proměna dětského pokoje

Čtrnáctiletá Daniela si přála moderní pokojíček ve výrazných barvách, který by tvořil její svět. Navhla jsem tedy tyrkysově limetové barvy a jako doplňkovou pink růžovou. Jelikož se jedná o panelákový byt, musela jsem využít každý centimetr místa. Tak vznikl sektorový pokojíček nejen s postelí pro kamarádku, která je ukryta v šupleti, ale také prostorná skříň, galerka na líčení a spoustou dalších originálních vychytávek jako např. magnetickou stěnou u pracovního stolu na fotografie, věšákovou židlí nebo zabudovanou TV na stěně. Barevné proužky jsou ručně malované a celý pokojíček působí hodně svěže a moderně.


Epesní koupelny

Epesní koupelny

Zde jsme pro vás připravili ukázky tří koupelen, které jsme navrhovali. Snažíme se vždy použít kvalitní dlažbu, jelikož koupelnu či kuchyň neměníme každý rok. A pokud to není přímo požadavek klienta, držíme se také střídmosti co se týká barev. Rádi používáme velkoplošné obklady a tzv. bezspárovou pokládku. Zajímavostí jsou detaily v podobě vypínačů v barvě dlažby či dřeva.


Epesní doplňky

Epesní doplňky

V Epes Rádes vyrábíme i své autorské doplňky do Vašich domovů. Od obrazů z živých mechů, až po stínidla na míru s ručně vyráběnými květy z organzy. Stínidla z látek tapet, originální obrázky nebo dekorace ze dřeva. Stavte se v Dělnické 21, kde můžete vidět vše, co se týká Epes rádes a řekněte nám své přání. Určitě neřekneme, že to nejde.

Safari v interiéru

Safari v interiéru

Další z mých nových realizací, tentokráte na téma džungle v dětském pokojíčku. Z původního vybavení zůstala pouze podlaha a dveře. Spolu s truhlářem jsem tedy vytvořila bambusový svět, na zeď použila leopardí tapetu od firmy Eijffinger, kterou také můžete nakoupit v našem studiu. Atmosféru deštného pralesa jsem pak umocnila stromy, které jsem malovala na zeď stejným odstínem růžové, jako je na stěnách. Skříňky ptačí budky slouží na poklady a tajnosti, nádoby na pastelky jsou z bambusů. Polštářky se zvířátky a zelené baldachýny ve tvaru listů vytváří dojem, že jsme součástí přírody. Nesmí chybět také houpací lano a veliké plátno na promítání pohádek. Tak ať se tu malé šestileté Lindě krásně bydlí.


Dětský pokojíček – silnice

Dětský pokojíček – silnice

Realizace pokojíčku pro 4letého Vítka byla trochu oříšek, protože pokojíček má na šířku pouze slabé 2m a na délku přes 4m. Tedy klasická „nudle“, jak říkáme, kde se musí vejít stůl, postel a ideálně ještě prostor na hraní pro malého špunta. Stůl jsem tedy navrhla tak, že jsem ho umístila na celou šíři pokojíčku pod okno, čímž se prostor krásně opticky rozšířil a když se autíčka nevejdou na zem, dala jsem silnice všude po stěnách. Kulaťáky, křižovatky i zatáčky. Jůů, to bylo radosti.

Tapetu seženete u nás v Epes Rádes a můžete sami vidět, co všechno se s ní dá polepit. Ze zbytků tapet Vám nejen vyrobíme lustry, lampičky, ale polepíme i skříně. Další drobnosti, jako jsou obrázky, polepení krabičky na kapesníky a další drobnosti už zvládnete bez problémů i sami :)V dětském pokojíčku jako na zahrádce

V dětském pokojíčku jako na zahrádce

Tento dětský pokojíček je ukázkou toho, jak kombinovat levné s dražším. Pokud se trápíte tím, že na realizaci nemáte dost finančních prostředků, nezoufejte. Důležitější a trvalejší zařizovací předměty se dají udělat na míru z masivu, a ostatní, co je jen na přechodnou dobu, můžete pořídit levně. V tomto pokojíčku je na míru vyřezávaná postel z masivu s knihovnou, zbytek je koupen levně. O to více jsme si vyhráli se zdobením zdí a dekoracemi. A výsledek je veselý. Tak, jak to mají děti rády.