O našem obchůdku

O našem obchůdkuTenhle obchůdek je vysněný. Vzpomínám si živě, jak jsem se dívala do prázdných výloh po Praze a vždycky zavřela oči, abych si představila, jak bude Epes Rádes vypadat. Kolik času muselo uplynout, kolik přemýšlení i ztrát mě čekalo, než se podařilo 6. 3. 2013 otevřít maličký obchůdek v Dělnické ulici v Praze.
Měla jsem jasnou vizi, jasný sen. Skloubit interiérové navrhování s místem, kde Vám nejen poradí, ale zároveň zde najdete originální dekorace, designové autorské kousky, i výrobky na míru. A to vše v domácí pohodové atmosféře, kde se dá klábosit u dobrého kafe a při tom listovat katalogem tapet.
Za tři roky naší existence už nejsem v obchůdku sama, ale už jsme na něj tři. Tři holky. Zatím…!Zuzka – zakladatelka a majitelka Epes Rádes a interiérová designérka, která nosí plnou hlavu nápadů, lítá pořád někde v oblacích a vůbec jí nejdou čísla. Neustále se s ní ostatní holky z Epes Rádes “rozčilujou”, že toto či ono nesedí :). Za to zákazníci díky ní oceňují originalitu a atmosféru obchůdku a těší se z návrhů a realizací interiérů. Zuzka se nebojí jít do nových věcí a věří jim. Snaží se, aby se představy klientů změnily v realitu.
Ivet – koordinátorka všeho, co se týká kamenného obchůdku. Přetrhne se, abyste byli spokojení a aby bylo vše, jak má být.  Ještě v noci si vzpomene, že je třeba něco zařídit.  Je takovým srdcem našich zákazníků.  Pokud nás potkáte na nějakém veletrhu, je to určitě práce Ivety.
Evča – čísla, tabulky, zlepšováky, to všechno je Evča. Je patronkou našeho e-shopu, tiskovin, propagace a krásných fotek. Vždycky ráda poradí a má jistojistě v záloze vždycky nějaké inovativní řešení, co by se ještě dalo zlepšit.
V Epes Rádes děláme svojí práci rádi a věříme, že je to vidět. U nás v obchůdku i u Vás doma.