O našem obchůdku

O našem obchůdkuTenhle obchůdek je vysněný. Vzpomínám si živě, jak jsem se dívala do prázdných výloh po Praze a vždycky zavřela oči, abych si představila, jak bude Epes Rádes vypadat. Kolik času muselo uplynout, kolik přemýšlení i ztrát mě čekalo, než se podařilo 6. 3. 2013 otevřít maličký obchůdek v Dělnické ulici v Praze.
Měla jsem jasnou vizi, jasný sen. Skloubit interiérové navrhování s místem, kde Vám nejen poradí, ale zároveň zde najdete originální dekorace, designové autorské kousky, i výrobky na míru. A to vše v domácí pohodové atmosféře, kde se dá klábosit u dobrého kafe a při tom listovat katalogem tapet.
Za šest let naší existence už nejsem v obchůdku sama, ale už jsme na něj čtyři. O stavební část  a rekonstrukce  interiérů  se stará můj partner Viktor, navrhování interiérů mám na starosti já - Zuzka a o chod našeho webu se stará Kamil, veletrhy a propagaci má na starosti  Iveta. Zatím…!

Z prvního obchůdku v Dělnické jsme se přestěhovali do vlastního v obci Bašť - Praha-východ a naše cesta pokračuje dál...
Zuzka – zakladatelka a majitelka Epes Rádes a interiérová designérka, která nosí plnou hlavu nápadů, lítá pořád někde v oblacích a má na starosti vše, co se týká návrhů a realizace interiérů. Snaží se, aby se představy klientů změnily v realitu.

Ivet – koordinátorka všeho, co se týká e-shopu. Přetrhne se, abyste byli spokojení a aby bylo vše, jak má být.  Ještě v noci si vzpomene, že je třeba něco zařídit.  Je takovým srdcem našich zákazníků.  Pokud nás potkáte na nějakém veletrhu, je to určitě práce Ivety.


Viktor- má na starost vše, co se týká rekonstrukcí, stavby a realizace interiéru. Dekorativní stěrky a tapety z našeho obchodu bude jisto jistě realizovat Viktor.


V Epes Rádes děláme svojí práci rádi a věříme, že je to vidět. U nás v obchůdku i u Vás doma.