O Epes rádes

Cn

En

O Epes rádesVítejte!

Pokud jste se dostali až sem, nejspíše zvažujete proměnu Vašeho interiéru nebo stavíte či rekonstruujete. Komu ale svěřit podobu Vašeho nového domova? Ať už se rozhodnete pro mne nebo jiného designéra, měl by to být někdo, kdo je nejen odborník ve svém oboru, plný nápadů, ale i ten, který se dokáže na pár měsíců vcítit do Vás, vaší rodiny, Vašich zájmů. Ten, kdo nebude v první řadě myslet na interiér do svého portfolia, ale dokáže se na chvíli obklopit Vaším světem a najít Váš styl. Tohle na mojí práci asi miluji nejvíc. Tu různost lidí, povah a stylů. To, jak postupně nový domov společně tvoříme.

Proto možná před každým zahájením projektu ráda své klienty osobně poznávám, povídám s nimi u dobrého kafe a vzájemně nejprve zjišťujeme, zda jsme naladěni na společnou vlnu. Váš designér by totiž měl být člověk, který Vám musí být i sympatický a se kterým dokážete probírat své rodinné zvyklosti a koníčky. Jedině tak dokáže ušít interiér doslova na míru.

I když jsem designér vystudovaný, tohle na žádné škole neučí :-) Kromě designu jsem vystudovala také Českou školu Feng shui, abych se na interiéry dokázala podívat i z jiné strany.

Na těchto stránkách najdete kousek mých zkušeností z oboru, hotové realizace, ukázky mých 3D vizualizací a fotografií. Jelikož v oboru pracuji již několik let, obklopila jsem se řemeslníky, za jejichž prací si stojím a vím, že svou práci odvedou s největší pečlivostí.

To vše pod hlavičkou Epes Rádes.

Proč Epes Rádes?

Když jsem byla malá, znamenalo u nás doma spojení Epes Rádes něco výjimečného, něco super. Tenhle výraz se mi dodnes tak líbí svým významem, že jsem ho použila před lety při zakládání interiérového studia.


Kamenný obchod a e-shop Epes Rádes

V roce 2013 půjčil název také kamennému obchůdku, který jsem otevřela pro všechny, kteří mají rádi autorský a originální design, jako já.  Mým cílem by bylo, aby každý, kdo přijde do Epes Rádes zde našel jak radu pro svůj interiér, tak i výrobky, které běžně nekoupíte, které mají nápad a vtip. Pečlivě tedy vybíráme ty, kdo pro Epes Rádes vyrábí a šijí a pro inspiraci také jezdíme na světové veletrhy.

Věřím, že se Vám tu bude líbit, najdete u nás inspiraci a pokud jste našimi zákazníky, věříme, že se k nám budete rádi vracet a Váš interiér bude díky nám Epes Rádes.