Hotové interiéry

Cn

En

Hotové interiéry
Realizace bytu 2+kk nedaleko centra Prahy

Realizace bytu 2+kk nedaleko centra Prahy

Tato realizace byla pro mě velmi příjemná. Měla jsem naprosto volnou ruku. Byt byl v hodně špatném stavu, přesto skýtal spoustu zajímavostí, se kterými se dalo vyhrát. Například malá nika vedle okna, kterou jsem nechala ozdobným štukem zarámovat, vložila do ní svíčky a dekorace a věřím, že majitelům zpříjemní bydlení. Chtěla jsem, aby z interiéru dýchalo teplo, přívětivá atmosféra, láska a aby přímo zval svými materiály a použitými barvami k pěknému bydlení.


Jak se staví sen 8. díl 2018

Jak se staví sen 8. díl 2018

Desanka si přála mít vlastní zázemí. Jelikož Desanka se svojí maminkou bydlí v přírodě, volili jsme přírodní motivy, velkoplošnou tapetu stromu, kterou můžete objednat u nás v Epes Rádes, a to v jakýchkoliv barvách kmenu i lístečků. K tomu jsme ladili velké kulaté háčky, aby si Desanka mohla věšet na strom různé dekorace. Pracovní část jsme ozvláštnili kulatými tabulemi na poznámky a samozřejmě nesměla chybět kožešina a spousta polštářků.


Jak se staví sen 2018 – 10. díl

Jak se staví sen 2018 – 10. díl

Tentokrát jsme za 5 dní museli proměnit byt maminky Lenky a dcery Adélky, se kterými se osud vůbec nemazlil. Lenka přišla tragicky o svou milovanou dceru a Adélka o svou sestru. Holky se rozhodly zkusit začít žít nově, jinak. I když v žádném případě nechtějí zapomenout. Jen se odrazit ode dna. Navrhli jsme jim tedy interiér plný motivujících citátů a svěžích barev zelené a žluté v kombinaci s bílou a šedou. Radost, kterou při předání holky projevily, nás nabíjela ještě dlouhé týdny. Přejeme jim ze srdce jen to nejlepší.


Nový ateliér pro TV Prima – pořad Gondíci s.r.o.

Nový ateliér pro TV Prima – pořad Gondíci s.r.o.

Je mi velkou ctí a radostí, že jsem mohla navrhnout, namalovat a zrealizovat ateliér pro pořad Gondíci s.r.o., který vysílá TV Prima každou sobotu odpoledne. Snad se bude líbit také vám. Zde jsou zatím pracovní fotografie z mého tvoření, které doufám, že velmi brzy doplním o ty krásné a „načančané“ fotografie před vysíláním.


Ložnice s nádechem exotiky

Ložnice s nádechem exotiky

Tuto ložnici jsem realizovala v historickém centru Prahy v krásném činžovním domě. Majitelé rádi cestují a tak si přáli vnést tuto zálibu i do svého interiéru. Ložnice se nese v čokoládových, teplých tónech s doplňky tyrkysové, která působí spolu s hnědou barvou příjemně kontrastně. Postel vyráběl truhlář na míru. Navrhla jsem ji velmi bytelnou a mořenou na tmavě kouřový odstín. Zajímavostí jsou nebesa ve tvaru kříže. Tapeta Eijffinger je opět k dostání v našem studiu a taktéž noční stolečky. Obrazy zvířat si manželé dovezli z cest. Mým úkolem bylo dát jim nový rám. Koberec je z kravských kůží. Součástí ložnice je koupelna zajímavě oživená grafikou mapy tištěné na laminu. Těžší tyrkysové závěsy s pestrým dekorem oživují celý interiér a ve stejném dekoru jsou také ušité i polštářky na posteli. Luxusně působí přehoz z kozích kůží od firmy Angelo.


Pořad jak se staví sen – TV Prima 3. díl

Pořad jak se staví sen – TV Prima 3. díl
V tomto díle jsme si tak trochu sáhly na dno svých sil s kolegyní Martinou. Museli jsme totiž za necelých 5 dní téměř postavit novou zahradní chatku. Zůstaly jen obvodové zdi a koupelna. Ale stálo to za to. Babička Vendulka a děda Jára, kteří mají v péči svou 4 letou vnučku Markétku si tak splnili svůj sen o novém bydlení a my máme z této proměny skvělý pocit. Pokud chcete shlédnout celé video, máte příležitost zde:

http://play.iprima.cz/jak-se-stavi-sen/jak-se-stavi-sen-extra-3Pořad jak se staví sen – Zdenička

Pořad jak se staví sen – Zdenička

Realizace této proměny pořadu Jak se staví sen byla pro mě opravdu krásná a pocit po dokončení bytu pro paní Zdeničku byl nepopsatelný. Paní Zdenka trpí nevyléčitelnou nemocí a moc si přála pro svou dceru nový pokojíček a pro sebe novou kuchyň. Netušila, že ji s kolegyní Martinou předěláme celý byt. Jelikož je malířka, nebály jsme se barev a bydlení jsme jí rozveselily.

Celý díl pořadu Jak se staví sen můžete vidět zde:

http://play.iprima.cz/jak-se-stavi-sen/jak-se-stavi-sen-extra-5


Interiér 1 - Jak se staví sen 4. díl 2018.

Interiér 1 - Jak se staví sen 4. díl 2018

Tuto proměnu jsme realizovali s velkým nadšením, protože byla pro dvě skvělé holky. Maminku Jitku a Andrejku (14 let), kterou si paní Jitka osvojila, když jí byl 1 rok. Jednalo se o kompletně bezbariérový byt, což byla také zajímavá výzva, jelikož Andrejka je postižená a pohybuje se buď po zemi nebo na vozíku. Do interiéru jsme se snažili vnést vše, co mají holky rády. Paní Jitka si přála světlé a teplé barvy a Andrejka miluje Anglii a kapelu One Direction. Celý byt jsme maximálně otevřeli, aby pohyb po interiéru byl co nejkomfortnější. Věřím, že i Vám se realizace, která vznikla za 5 dní natáčení pořadu, líbí. 


Pokoj pro teenagera

Pokoj pro teenagera

Pokoj pro teenagera ve stylu street. Na tomto pokoji jsem se opravdu „vyřádila“. Chtěla jsem jej hodně barevný a autentický, pro veselého kluka, který miluje street dance. Proto je sprejovaný skutečným profi sprejerem Filipem. Tapeta je od společnosti Eijffinger. Nábytek je navržený přímo na míru, pódiové dvoulůžko má spoustu schovávaček a nepravidelných šuplíků. Vše je olejovaný surově vypadající masiv, i když některé kontejnery truhlář Jakub udělal opravdu jako kovové. Zajímavostí je kování a kolečka u nábytku. Vše doplňuje pouliční lampa Snel Furniture, džínová židle na zakázku a povleční s džínovým dekorem. Světelné kuličky La case de cousin Paul nesměly chybět.


Dětský pokojíček pro malého milovníka vláčků a tramvají

Dětský pokojíček pro malého milovníka vláčků a tramvají

Martínek je velký milovník metra a tramvají. Proto byla pro mě radost navrhnout mu takový „dopravní svět“. Tapetu jsem nechala vyrobit na míru a jako téma jsem zvolila trasy metra. Nábytek je ručně vyráběný s barvami modrá, červená a žlutá, jako jsou trasy metra na tapetě. Nesmí chybět skříňka v designu „cvakátka na lístky“, kterou Martínek hojně využívá při svém hraní. Židlička ze starých tramvajích byla největším oříškem, ale podařilo se ji sehnat.


Bydlení v Praze s nádechem folklóru? Proč ne?

Bydlení v Praze s nádechem folklóru? Proč ne?

Na této realizaci byla opravdu radost pracovat, ostatně, jako na všech. Jenže tahle je barevná od samého začátku a hravost a šťastná nálada provázely i celou proměnu. Paní majitelka, která spoustu nápadů vymyslela a také si přála téma "folklór", byla sama plná optimismu. Proto nebyl problém navrhnout třeba světlo ze staré ptačí klece z půdy, najít staré dveře s ručními malbami a udělat z nich skříň. Všemu byli majitelé otevřeni a myslím, že se vyplatilo. Krásnou tapetu nad schody seženete také u nás v obchůdku. Jmenuje se Pipland a my jsme ji nechali sádrovým ozdobným štukem zarámovat, jako obří plátno.


Netradiční realizace butiku

Netradiční realizace butiku
Krásná spolupráce pro moderátorskou dvojici manželů Magdy a Vlasty Korcových, tedy resp. pro paní Korcovou, která si udělala radost v podobě hravého butiku s oblečením s názvem So Simply. Zadání bylo jednoduché: Originalita, jednoduchost, neutrální barvy. Navrhla jsem tedy nadčasovou barevnou kombinaci černé a bílé, originalitu promítla do hravé tapety znázorňující šaty a na ní navazující tabulové barvy, kam majitelka může psát pro své zákazníky různé slevy, ceny a akce, které právě v butiku probíhají. Celou místnost doplňují designové věšáky na oblečení značky Master and Master, plstěné háčky a originální police z našeho obchodu Epes Rádes shop. Nesměly chybět ani závěsné světelné koule.

Kuchyň - příjmení klientů jako téma?

Kuchyň - příjmení klientů jako téma?

Nikdy by mě nenapadlo, že si udělám tak trochu legraci z příjmení svých klientů. Když jsem však dostala zakázku zajímavě vyřešit kuchyň pro rodinu Krůtových, automaticky mě napadlo spojení Krůta a kuchyň. Poprosila jsem skvělou grafičku a kamarádku Karolínu Strykovou o návrhy obrázků a hesla jsem dala dohromady spolu s klienty, kteří byli z nápadu nadšeni. Výsledek je humorný, ale i velmi originální. Jak se líbí Vám tento nápad? Grafika je na sklo tištěna speciální technikou. Jídelna – stůl na míru a židle TON.


Black and White

Black and White
Realizace pro mladou slečnu, která si přála pokojíček v barvách black and white. Téměř veškerý nábytek jsem měla za úkol zachovat, pouze postel jsem navrhovala na míru. Vytvořila jsem tedy dvoulůžko plné schovávaček a šuplíčků. Všimněte si také přihrádky na kapesníčky nad postelí, ze které měla majitelka velkou radost. Ostatní nábytek jsem pouze nechala barevně upravit, natřeli jsme desku stolu a čela šuplíků. Puntíky vévodí této proměně jak na tapetě, která je k dostání u nás v Epes Rádes, tak i na porcelánových úchytkách. Ručně jsem malovala také názvy šuplíčků, aby si slečna s větší chutí třídila a uklízela věci. A pak už jen spousta polštářků a jeden puntíkatý pes v barvách BaW.

Epesní doplňky

Epesní doplňky

V Epes Rádes vyrábíme i své autorské doplňky do Vašich domovů. Od obrazů z živých mechů, až po stínidla na míru s ručně vyráběnými květy z organzy. Stínidla z látek tapet, originální obrázky nebo dekorace ze dřeva. Stavte se v Dělnické 21, kde můžete vidět vše, co se týká Epes rádes a řekněte nám své přání. Určitě neřekneme, že to nejde.

Safari v interiéru

Safari v interiéru

Další z mých nových realizací, tentokráte na téma džungle v dětském pokojíčku. Z původního vybavení zůstala pouze podlaha a dveře. Spolu s truhlářem jsem tedy vytvořila bambusový svět, na zeď použila leopardí tapetu od firmy Eijffinger, kterou také můžete nakoupit v našem studiu. Atmosféru deštného pralesa jsem pak umocnila stromy, které jsem malovala na zeď stejným odstínem růžové, jako je na stěnách. Skříňky ptačí budky slouží na poklady a tajnosti, nádoby na pastelky jsou z bambusů. Polštářky se zvířátky a zelené baldachýny ve tvaru listů vytváří dojem, že jsme součástí přírody. Nesmí chybět také houpací lano a veliké plátno na promítání pohádek. Tak ať se tu malé šestileté Lindě krásně bydlí.


Dětský pokojíček – silnice

Dětský pokojíček – silnice

Realizace pokojíčku pro 4letého Vítka byla trochu oříšek, protože pokojíček má na šířku pouze slabé 2m a na délku přes 4m. Tedy klasická „nudle“, jak říkáme, kde se musí vejít stůl, postel a ideálně ještě prostor na hraní pro malého špunta. Stůl jsem tedy navrhla tak, že jsem ho umístila na celou šíři pokojíčku pod okno, čímž se prostor krásně opticky rozšířil a když se autíčka nevejdou na zem, dala jsem silnice všude po stěnách. Kulaťáky, křižovatky i zatáčky. Jůů, to bylo radosti.

Tapetu seženete u nás v Epes Rádes a můžete sami vidět, co všechno se s ní dá polepit. Ze zbytků tapet Vám nejen vyrobíme lustry, lampičky, ale polepíme i skříně. Další drobnosti, jako jsou obrázky, polepení krabičky na kapesníky a další drobnosti už zvládnete bez problémů i sami :)