Epesní tipy

Cn

En

Epesní rady a tipy

Newslettery

Newslettery


Náš pidi obchůdek v Praze v Holešovicích v Dělnické ulici, kterým se snažíme podpořit autorskou výrobu, vydává každé čtvrtletí novinky, které si můžete pořídit do Vašich interiérů. A tu je náš poslední valentýnský newsletter. Ten další můžete očekávat v letních měsících. Pokud chcete pravidelně odebírat naše novinky, stačí se zaregistrovat na našich stránkách ZDE.


Každé čtvrtletí se můžete těšit na souhrn našich novinek, tipů na nákupy, zajímavé akce a slevy, které pro vás v Epes Rádes připravujeme. A tady jsou první "valentýnský" newsletter a "Letní newsletter".
Pokud jste našimi zákazníky, možná jej právě máte i ve Vaší e-mailové schránce.

missing
Valentýnský newsletter
missing
Letní newsletter
missing
Podzimní newsletter

Epesní tipy

Tady najdete vždy něco, co nás momentálně zaujalo a chceme se o to s Vámi podělit.

Dřevěné nápisy na míru – nádherný nápad a dárek, který ocení zejména rodiče a páry. Vdáváte se? Narodilo se Vám děťátko? Udělejte sobě nebo svým blízkým radost a nechte si vyrobit dřevěný nápis  se jménem a údaji o narození o Vašem malém štěstíčku.
Pokud se někdo z Vašich blízkých vdává nebo žení, nebo slavíte výročí svatby, připomínkou tohoto významného dne Vám může být dřevěná dekorace s iniciály a datem Vaší svatby. Objednat tyto dekorace můžete ZDE (odkaz na e-shop) + fotky klučičí jméno, holčičí a svatba

Stínidla na míru
Zbyla Vám látka nebo kus tapety? Uděláme Vám stínidlo na míru. Můžete si tak sladit svůj interiér. Přineste nám materiál a další už nechte na nás.

Živý obraz.
Rádi tvoříme neotřelý design. Mech zůstane stálezelený a vnesete tak domů kus přírody. Rám lze také přizpůsobit Vašemu interiéru a originální dekorace je na světě!