Interiéry

Naše realizace

Naše interiéry jsou ztělesněním našich nápadů a vaší jedinečnosti. Snažíme se nevytvářet svoje interiéry, ale vaše. Takové,  které třeba jen sami nedokážete komplexně pojmout nebo vyjádřit či zrealizovat. Jsou ztělesněním vašich snů a přání. Prozkoumejte naše dokončené projekty a nechte se inspirovat k vytvoření svého vlastního krásného a funkčního interiéru.

Tak tady jsme si vážně všichni trochu sáhli na dno svých sil. Starý dům, kde chybí v části vylité podlahy, nejsou stropy, nejsou rozvody vytápění, voda v kuchyni, zkrátka stavba toho nejhoršího kalibru, kterou si člověk může představit. Ale uvnitř skvělá rodina s malým 6ti letým Jiříkem a velkým Jirkou, který už sám prostě nezvládá dát dům dohromady. A tak jsme si řekli, že zapojíme všechny síly, které máme a pomůžeme. Vytvořili jsme rodině během 4 týdnů díky našim partnerům a všem lidem, kteří se zapojili, útulné a důstojné místo k bydlení. Přivedli vodu, teplo, nábytek, zkrátka DOMOV takový, jaký si rodina zaslouží.

Proměna garsonky pro paní Libušku a jejího přítele Jaromíra měla hořko-sladký konec. Jaromír se přihlásil do našeho pořadu a přál si pro svou lásku nové bydlení, ale vzhledem k jeho vážné nemoci se bohužel předání nového interiéru nedožil. My jsme ho však stačili poznat a jeho přání, která měl, jsme se mu snažili splnit. Paní Libušce přejeme, aby se jí zase brzy vrátila radost do života a aby si nový domov, pokud možno, užívala a hezky se jí v něm bydlelo. Interiér jsme volili v neutrálních tónech černo-bílé, ale oživili ho přírodními materiály, jakými jsou kámen, hřejivá barva dřevodekorů na podlaze a kuchyni a zářivě žlutá sedací souprava.

Pred zmenou Interier Hřenská

Rekonstrukce RD na Praze 8

pro manželský pár, kterým již děti „vylétly“ z hnízda, a tak se rozhodli si dům kompletně zrekonstruovat. Měnili jsme komplet rozvody elektra i vody, dispozice místností, bouralo se i přistavovalo. Ale jsme moc rádi, že se podařilo vytvořit harmonický domov pro Tomáše a Danu, kteří moc rádi cestují po Asii a přáli si vnést trochu té atmosféry i domů. A také nás moc těší, že se nám podařilo naplnit jejich představy o vysněném bydlení. Koneckonců i jedna z našich milých recenzí a vzkazů je právě od nich. Děkujeme. Bylo nám ctí…

Bydlení pod Pražským hradem

Rok 2019 jste mne mohli často potkávat v podhradí Pražského hradu, kde jsem realizovala tento byt 2+kk s krásným výhledem na Petřínské sady. Byt se nachází ve zrekonstruovaném domě ze 17. století a měla jsem zde na starost kompletní rekonstrukci včetně zbudování nové koupelny, která zde nebyla. Zadáním mých klientů bylo vytvořit snové místo, kam se budou uchylovat k relaxaci a případně bude byt sloužit pro jejich přátele při pobytu v Praze.

Rekonstrukce bytu  v samotném srdci Prahy

Opravdu v žalostném stavu na nás čekal byt před touto proměnou. Promáčený tak, že jen 2 měsíce jsme jej vysoušeli. Ale zato nádherná lokalita v centru Prahy. Naším úkolem bylo vytvořit útulné místo na krátkodobé pronájmy, kde se hosté budou cítit dobře a interiéry budou respektovat fakt, že se nacházíme v historické části města. A proto jsme volili ozdobné sádrové lišty na stropech, dekorativní stěrky, tapetu s Karlovým mostem, vše citlivě kombinováno s modernějšími prvky. – texty na předešlé před a po

Přestavba chaty

Tohle byla opravdu chatička na spadnutí, několik desítek let neobydlená (tedy pokud nepočítáme kuny). Její majitelé se rozhodli nás oslovit a vdechnout jí nový život a jsme moc rádi, že jsme se na téhle kompletní rekonstrukci mohli podílet, od návrhů, až po samotnou, a velmi náročnou, přestavbu.
Ta prokoukla, že?

Koupelna „ZEN“

V této koupelně jsem chtěla docílit „zenové“ atmosféry. Takové, že když si sem půjdete dát koupel po náročné práci, navodí Vám pocit, že jste jen sami se sebou a ničím nerušení. Zvolila jsem tedy v celé koupelně tmavší dekorativní stěrku v barvě hlíny a stejnou barvou jsem nechala vymalovat i strop. Doplňky pak tvoří černý kov, přírodní, ručně vyráběná lampa, spousta dřeva, svíček a svícnů a atmosféru celé koupelny navíc umocňuje ručně vtlačovaná mandala, která ze stěrky vystupuje a je dobarvena měděným efektem, takže při dopadu světla se hezky odráží.

Úložné prostory potom tvoří niky ve zdi a skříňka pod umyvadly se dvěma hlubokými výsuvy. Tak pssst a relaxujte.

Chcete vidět víc?

Co jste o nás napsali

„Zuzko, věděli jsme, že svou práci odvedete skvěle, ale tohle je více, než dokonalé“

Dana a Tomáš

thank you so much for making our apartment beautiful. We owe it all to you 😊

Anna and Thomas

moc děkujeme za krásné návrhy a realizace v našem bytě. Ať se Vám nadále daří ve všem, co děláte.

Manželé S.