O nás

Náš příběh

Pokud jste se dostali až sem, pravděpodobně uvažujete o změně vašeho interiéru, stavbě nebo rekonstrukci. Ale komu svěřit tvorbu vašeho nového domova? Ať už se rozhodnete pro naše studio, či nakonec Vaši důvěru vložíte jinam, Váš designér by měl být někdo, kdo je odborníkem ve svém oboru, plný nápadů a schopný se na několik měsíců vcítit do vašeho světa, vaší rodiny a vašich zájmů. Osoba, která neklade interiér do svého portfolia na první místo, ale dokáže se na chvíli ponořit do vašeho světa a najít váš jedinečný styl. Tohle je to, co na své práci miluji nejvíc: různost lidí, charakterů a stylů. Jak společně postupně vytváříme váš nový domov. 

Moderní Design

Namíru vytvořený moderní design dle vašich představ

Zařídíme interiér od A-Z

Vše za vás vyřešíme, nemusíte
mít starosti

Stavební Práce

Postaráme se o celkovou přestavbu, nebo stavbu.

Jsme všichni na stejné lodi, a společně táhneme za jeden provaz, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Samozřejmě, že tým není jen o nás! Naši spolupracovníci jsou klíčovým článkem naší rodiny. Bez nich bychom byli ztraceni. Máme tady projektanty, sádrokartonáře, zedníky, statiky, elektrikáře, instalatéry, truhláře, montéry, topenáře, podlaháře a mnoho dalších talentovaných lidí, kteří nám pomáhají vytvářet Váš nový domov.

Jsme vděční za to, že můžeme spolupracovat s tak úžasnými lidmi, a věříme, že tato spolupráce přinese nám i vám ještě mnoho úspěchů a krásných projektů, na které se těšíme. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli splnit vaše sny o novém domově.

Proč Epes Rádes?

Když jsem byla malá, znamenalo u nás doma spojení Epes Rádes něco výjimečného, něco super. Tenhle výraz se mi dodnes tak líbí svým významem, že jsem ho použila před lety při zakládání interiérového studia. 

Kdo jsme?

Jsem Zuzana Schubertová a mé srdce patří vizualizacím, návrhům a nápadům. Pravděpodobně budu první osobou, se kterou se setkáte, když začneme spolupracovat. Moje role spočívá v tom, že se potřebuji seznámit s vámi a prostorem, který budeme tvořit. Jsem tou osobou, která dá vašim snům a vizím o bydlení konkrétní podobu. Neváhejte se na mě obrátit, ať už jen přemýšlíte o změně svého bydlení, potřebujete poradit či plánujete novostavbu či rekonstrukci.

 

Jsem Viktor Čikoš a mým úkolem je přetvářet vizualizace ve skutečnost. S podporou našich zkušených řemeslníků, se kterými máme letitou vzájemnou důvěru a spolupráci, zajistím hladký průběh stavby či rekonstrukce vašeho bydlení. Starám se o rozpočty, harmonogramy a technické výzvy, a to včetně každodenního řízení na stavbě. Neváhejte mě kontaktovat se všemi dotazy týkajícími se stavební činnosti, technických řešení či postupů. Jsme tým, který spojuje lásku k designu a schopnost proměnit vaše sny v realitu. Budeme rádi, když nás kontaktujete, ať už máte konkrétní plány nebo jen začínáte snít o změně vašeho domova!