Jak se staví sen

Jak se staví sen Extra

Proměna garsonky pro paní Libušku a jejího přítele Jaromíra měla hořko-sladký konec. Jaromír se přihlásil do našeho pořadu a přál si pro svou lásku nové bydlení, ale vzhledem k jeho vážné nemoci se bohužel předání nového interiéru nedožil. My jsme ho však stačili poznat a jeho přání, která měl, jsme se mu snažili splnit. Paní Libušce přejeme, aby se jí zase brzy vrátila radost do života a aby si nový domov, pokud možno, užívala a hezky se jí v něm bydlelo. Interiér jsme volili v neutrálních tónech černo-bílé, ale oživili ho přírodními materiály, jakými jsou kámen, hřejivá barva dřevodekorů na podlaze a kuchyni a zářivě žlutá sedací souprava.

Postav si sen - Rodina Beránkových

Tak tady jsme si vážně všichni trochu sáhli na dno svých sil. Starý dům, kde chybí v části vylité podlahy, nejsou stropy, nejsou rozvody vytápění, voda v kuchyni, zkrátka stavba toho nejhoršího kalibru, kterou si člověk může představit. Ale uvnitř skvělá rodina s malým 6ti letým Jiříkem a velkým Jirkou, který už sám prostě nezvládá dát dům dohromady. A tak jsme si řekli, že zapojíme všechny síly, které máme a pomůžeme. Vytvořili jsme rodině během 4 týdnů díky našim partnerům a všem lidem, kteří se zapojili, útulné a důstojné místo k bydlení. Přivedli vodu, teplo, nábytek, zkrátka DOMOV takový, jaký si rodina zaslouží.

https://prima.iprima.cz/postav-si-sen/jiri-beranek-divisov-pokojicek-pro-maleho-hokejistu-a-velka-kuchyn-ve-starem-dome

TV Prima – Pořad postav si sen – Proměna pro paní Ivanku Smičkovou

Paní Ivanka je díky své situaci donucena vrátit se ve svých padesáti letech do rodného domu k rodičům. Přebývá však v nevyhovující místnosti po své zesnulé babičce, kde není ani kuchyň, je tu zima a místnosti opravdu vypadají tak, že se tu hodně let nic nezměnilo. A proto jsme se rozhodli, že vytvoříme útulný byt v domě, kde se Ivanka bude cítit dobře. Jak jsme se dozvěděli, miluje bílý nábytek a venkovský styl, proto jsme celý interiér zařídili v jemných pastelových tónech. Použili jsme ale také spoustu Ivančiných věcí, které jsme jen zrenovovali, jako například jídelní stůl, starou stoličku nebo původní kachlová kamna. Ze starých trámků jsme vytvořili dekoraci na zdi a interiér zútulnili spoustou rostlin, svíček a dekorací. Na celý díl pořadu Postav si sen se můžete podívat zde: https://prima.iprima.cz/postav-si-sen/ivana-smickova-tyn-nad-becvou